Синя шкіряна жіноча сумка Guecca великого розміру
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1106
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика шкіряна сумка Guecca
Жіноча Велика шкіряна сумка. Класична сумка відмінний аксесуар для повсякденного носіння і ділових зустрічей, незамінний помічник для файлів і папок.
Основна інформація
![]() |
Розміри 38*30*13 см |
![]() |
Всередині 2 відділення переділ перегородкою на блискавці, а також додаткові кишені і потайна кишеня кишеня |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А4. |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 150 см, ручки 25 і 17 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або через плече. |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 368 ₴

















