Чорна жіноча шкіряна сумка David Jones 2 ременя
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1146
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Guecca
Невелика жіноча шкіряна сумка. Стильна, лаконічна, але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці |
![]() |
Розмір— 23*18*10 см |
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Два ременя в комплекті 140 см і 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, ззаду дод. карман на блискавці |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 539 ₴

















