Жіноча шкіряна сумка Guecca Чорна, Крокодил
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1103
1 311 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Guecca з натуральної шкіри
Сумка Крокодил? - Так! Вона стильна, лаконічна, приваблива середнього розміру але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має привабливий дизайн !
Про товар
![]() |
Дана всередині переділено перегородкою на блискавці і пару дод. кишень на блискавці |
![]() |
Розмір — 29×21×9 див. |
![]() |
Має стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
В комплекте 2 ремня ( макс 150 см и цепь 70 см) |
Дополнительная информация о товаре
![]() |
Сумочка выполнена в красивом цвете фурнитура — серебряная |
![]() |
Производитель использует дорогую кожу |
![]() |
Все строчки идеально прошиты |
![]() |
Открывается/закрывается сумочка на клапан магнит, а также на молнию под ним |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
Доступно 6 кольорів даної моделі "ТУТ"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 311 ₴

















