Сумка з мокрої шкіри Темно-зеленого кольору Guecca+ 2 ременя
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1160
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка з натуральної мокрої шкіри
Сумка пошита з щільної лакової шкіри, але в той же час м'які і блискуча. Дуже приємна на дотик. Фурнітура кольору срібла виглядає особливо привабливо з дану моделлю.
У нашому інтернет магазині авторські фото, а це означає, що ви отримаєте товар який відповідає 100% картинці.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді |
![]() |
Розмір — 28×20×8 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 140 см і 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Мокра шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 710 ₴

















