Жіноча шкіряна сумка Срібло Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1158
1 425 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру
Зверніть увагу на цю модель! Вона лаконічна, стильна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці 2 кишені на блискавці всередині 2 міні кишеньки, а так само відділення на тильній стороні на блискавці, |
![]() |
Розмір - 27х19х10 см, |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя (140 і 70 см ) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібло |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 425 ₴














