Шкіряна сумка Guecca прямокутної форми 25×11×19 см Рожева
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1157
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Guecca classic
Стильна, лаконічна, середня але містка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. Всередині 2 відділу на блискавці, 2 кишеньки. Так само маємо зовнішній і задній кишені на блискавці.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 25×11×19 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, гребінець, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Ручка для носіння в руці, є регульований ремінь — 150 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку з обох сторін, що дозволяє не розгортати сумку зайвий раз. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на кнопці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 710 ₴

















