Сумка жіноча натуральна шкіра Galanty 25 × 10 × 20 см Салатова
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1153
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Стильна сумка? -ДА, лаконічна, невелика но містка. Сумка поєднуватиметься як з одягом у діловому стилі, так і кежуал.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виготовлена з лазерної замші, зі вставкою зі шкіри вона чудово тримає форму навіть у порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 25×10×20 см. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди із собою |
![]() |
Ручка для носіння в руці, є регульований ремінь — см. |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в красивому соковитому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру. |
![]() |
Усі строчки рівні, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку з обох боків, що дає змогу не розгортати сумку зайвий раз. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Колір | Салатний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 083 ₴















