Жіноча класична шкіряна сумка з мокрої шкіри чорного кольору Galanty
- Немає в наявності
- Код: 1152
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сумка хобо з натуральної мокрої шкіри
Пошита з щільної лакової шкіри, але в той же час м'які і блискуча при сонячному дні. Дуже приємна, гладка на дотик. Відмінно підійде як під діловий стиль, так і під стиль кежуал. Мокра шкіра не вимагає особливого догляду, так як захищена від пилу і бруду, а так само ультрафіолету шарами лаку. Фурнітура кольору срібла виглядає особливо привабливо з дану моделлю
Головне про товар
![]() |
Сумка виконана з щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді |
![]() |
Розмір — 29×25×11 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 130 см і знімна ручка 35 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в стилі Бродяга, фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
2 Бічних кишені закриваються на блискавку з боків |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
У нашому інтернет магазині авторські фото, а це означає, що ви отримаєте товар який відповідає 100% картинці
Придбати шкіряну сумочку яка буде особливою у вашому гардеробі, а так само дивись інші Моделі ТУТ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 995 ₴

















