Сумка жіноча натуральна шкіра Guecca 26 × 25 × 10 см Срібна
- Немає в наявності
- Код: 1149
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру
Зверніть увагу на цю модель! Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Має місткі розміри і ніжний дизайн.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ,відділ на блискавці і пару дод. кишень |
![]() |
Розмір — 26×25×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті ремінь макс. 150 см,ручка 12 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку під клапаном магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
- Ціна: 1 140 ₴

















