Рюкзак-Сумка 2в1 жіночий шкіряний Guecca 26 х 20 х 10 см Чорно-червоний
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1147
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка Guecca
Жіночий шкіряний сумка-рюкзак. Виконаний з якісної натуральної італійської шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку з двох сторін |
![]() |
Розмір— 26*20*10 см |
![]() |
Стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Має місткі розміри |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 1 140 ₴
















