Шкіряна жіноча класична сумка Guecca 23 х 21 х 11 см Бордова
- Немає в наявності
- Код: 1145
1 311 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Guecca
Стильна, лаконічна, але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділи кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір— 23*21*11 см |
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Ремінь в комплекті: 150см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, ззаду дод. карман на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
- Ціна: 1 311 ₴

















