Чоловіча сумка-планшетка через плече Reebok
- Немає в наявності
- Код: 029
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка-планшетка для чоловіка. Невеликий розмір, але містка буде чудовим подарунком для вашої близької людини. Спортивна сумка через плече вмістить у собі все необхідне: Ключі, телефон, гаманець тощо. Закривається на блискавку всередині одне відділення, перероблене на дві частини для зручнішого розташування ваших речей. Зовнішня кишеня й тильна кишеня на блискавці.
- штучна шкіра
- розмір 21 Х 16 см
Інші сумки в нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 228 ₴









