Жіночий класичний Чорний рюкзак
- Немає в наявності
- Код: 1139
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак
Жіночий яскравий,милий рюкзак виконаний з нейлону. Дана модель підійде для будь-якої вікової категорії. Розмір середній, вмістить все необхідне.
Що необхідно знати?
![]() |
Прикольний дизайн |
![]() |
Розміри 31*27*13 см |
![]() |
Виконаний з нейлону. |
![]() |
Підійде будь-якій віковій групі |
Чому він?
![]() |
Практичний і зручний |
![]() |
Підходить до будь-якого стилю одягу |
![]() |
Місткий |
![]() |
Додатковий зовнішній кишеню |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | зовнішній |
| Особливості | аксесуари |
| Візерунки і принти | Фурнітура |
- Ціна: 513 ₴

















