Спортивна сумка Under Armour Рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 031
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка
- Виконана з якісного текстилю .
- Відмінно підійде для повсякденного використання, поїздки або походу, а тренажерний зал.
- Розмір сумки дозволяє розмістити необхідні речі. Всередині основної відділ на блискавці спереду і сумки по довжині сумки розташований додатковий кишеню на блискавці.
- Міцні пластмасові кріплення.
- Щільне дно
- Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина - 46 див.
Ширина - 18 см.
Висота - 23 див.
Дана модель є копією люкс якості.
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 46 см |
- Ціна: 570 ₴









