Жіноча сумка Fasho 21*12*8 см Чорна
-18%
- Готово до відправки
- Код: 1135
228 ₴
187 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумка
Жіноча невелика сумка — головний аксесуар.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 21*12*8 см |
![]() |
Усередині одне відділення |
![]() |
Сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Закривається на блискавку |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в серебрі. |
![]() |
Ремінь 120 см |
![]() |
Милий дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 187 ₴

















