Туристичний рюкзак XUANYUFAN 50 L Непромокальний Зелений
- Немає в наявності
- Код: 1134
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний рюкзак Capacity 50 L
Зібралися в похід або в гори ? Відмінна новина даний рюкзак виконаний з легкого, міцного Оксфорда. М'який приємний на дотик і дуже симпатичний. М'яка вентильована спинка безліч відділень на блискавці.
Що необхідно знати?
![]() |
2 Основні відділення на блискавці |
![]() |
Два бічних тканинних кишені на гумці і з додатковим ремінцем-фіксатором для пляшок з водою, або парасольки. |
![]() |
Виконаний з Оксфорда, Не промокає |
![]() |
Регульовані ремені дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання, Тростини Лижних палиць. |
Чому він?
![]() |
Додаткові стяжки важких речей |
![]() |
Розмір 55х29х17 см |
![]() |
USB і Вихід для навушників, свисток для відлякування диких тварин |
![]() |
Світловідбиваючі вставки, доп відділення на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання туристичного рюкзака в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вага | 350 г |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 17 см |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Мультиспорт |
| Об`єм | 50 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Верхній клапан, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 29 см |
| Матеріал | Оксфорд 800 D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | зовнішній, внутрішній |
- Ціна: 1 026 ₴















