М'яка поясна сумка зі шкіри PU, коричнева унісекс
- Немає в наявності
- Код: 1129
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс м'яка і приємна на дотик
Має стильний, молодіжний дизайн. Має 2 основних відділу. Фурнітура кольору срібла. Ремінь регулюється. Купуючи бананку або поясну сумку ви забезпечуєте комфорт на все літо.
Чому саме вона ?
![]() |
Виконана в класичному стилі |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 30х14х5 |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см,мінімальний 40 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | аксесуари |
- Ціна: 285 ₴

















