Жіноча блискуча поясна сумка Блакитна
- Немає в наявності
- Код: 1126
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка голографічна на пояс
Яскрава, голографічна поясна сумка жіноча. Має стильний, молодіжний дизайн. Має 2 основних відділу. Фурнітура кольору срібла
Чому саме вона ?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 25х11х5 |
![]() |
Максимальний розмір Талії 115 8см,мінімальний 40 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
2 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 120 г |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект, аксесуари |
- Ціна: 342 ₴

















