Жіноча поясна сумка 30х13х8 Рожева
- Немає в наявності
- Код: 1125
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка голографічна на пояс
Яскрава, голографічна жіноча поясна сумка. Має стильний, молодіжний дизайн. Має 2 основних відділу, 1 відділ ззаду на блискавці . Фурнітура кольору золота.
Чому саме вона?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультралегка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 30х13х8. |
![]() |
Максимальний розмір талії 110 см, змінний 30 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
3 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова клямка. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 228 ₴
















