Маленький жіночий гаманець на кнопці кораловий
- Немає в наявності
- Код: 752
342 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Красивий і оригінальний жіночий гаманець Baellerry Mini. Зменшена версія популярного гаманця Baellerry з шкіри PU. Стильний дизайн і приємний матеріал, на вигляд дуже жіночний і, в той же час місткий і функціональний. Жіночі портмоне Baellerry з кожним днем набувають високу популярність у покупців. У дизайні нової моделі використовували здавалося б просте рішення. Відкривається гаманець на кнопку. Всередині виглядає незвично, безліч відділень для розміщення всього самого необхідного сучасній жінці. Розмістилися 6 кредитних карти і 1 фото вікно, відділення для дріб'язку на замку, 1 відділ для грошових купюр. Жіночий гаманець Baellerry буде відмінним подарунком для Вас або ваших рідних.
Матеріал: PU Шкіра
Розміри: 11.5 х 9.5 х 2 см
Вага 100 г
Відділень для карток: 6
Відділення прозорі для прав,фото: 1
Відділення для грошей: 1
Інші жіночі гаманці lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
- Ціна: 342 ₴









