Коричнева шкіряна сумка чоловіча
- Немає в наявності
- Код: 1004
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече
Виконана із щільної, якісної шкіри, гладка і м'яка на дотик. Має значні розміри і підійде для будь-якого чоловіка. Безліч кишень розмістить всі необхідні речі. Всі фото є авторськими тому ви отримаєте точно такий же товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×8×23 див. |
![]() |
Ручка для перенесення |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
1 Основне відділення 3 відділення на блискавці |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 150 см |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
| Відділення | 4-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 684 ₴

















