Сумка планшетка з натуральної шкіри Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1121
513 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловіча шкіряна сумка через плече
Выполнена из плотной, качественной кожи, гладкая и мягкая на ощупь. Имеет внушительные размеры и подойдет для любого мужчины. Множество карманов разместит все необходимые вещи. Все фото являются авторскими поэтому вы получите точно такой же товар как на фото. Почему такая цена? все очень просто сумка выполнена из кусочков кожи разной текстуры где-то она гладкая а где то рифленая. Такая технология позволяет реализовать товар по низкой цене.
Что необходимо знать?
![]() |
Отличный дизайн |
![]() |
Закрывается на молнию |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 18×10×22 см. |
![]() |
Ручка для переноски |
Дополнительная информация
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Якісна фурнітура кольору срібла |
![]() |
2 Основних відділень 3 відділення на блискавці і клапан на липучці |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 150 см |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Відділення | 4-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 4-5 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 513 ₴

















