Чоловічий гаманець з Орлом Vesdande Kolon Чорний
- Немає в наявності
- Код: 975
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець Vesdande Kolon по класиці
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з шкіри. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Основні характеристики виробу
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі — 11×2.5×9 див. |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
4-5 відділень для карток,2 фото вікна |
![]() |
3 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці. |
![]() |
2 відділення під Sim card, Монетниця на кнопці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 513 ₴

















