Шкіряний гаманець Horse imperial Бордовий
- Немає в наявності
- Код: 1117
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Horse imperial
Жіночий місткий гаманець Horse imperial незрівнянний, зі шкіри.
Що необхідно знати?
![]() |
Жіночий гаманець виконаний з натуральної шкіри |
![]() |
Вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 10×10×4 див. |
![]() |
Закривається на кнопку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Товар відповідає 100% фотографії |
![]() |
3-4 відділів під карти, відділ поцілунок |
![]() |
2 відділень під гроші, 1 відділ на блискавці,1 фото вікно |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horse Imperial |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3-5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 570 ₴

















