Чорний гаманець Mario Dion з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 1116
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Mario Dion
Жіночий місткий гаманець Mario Dion з натуральної шкіри гарний великий і дуже привабливий. Такий незрівнянний, зі шкіри.
Що необхідно знати?
![]() |
Жіночий гаманець виконаний з натуральної шкіри |
![]() |
Вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5×3×9 див. |
![]() |
Закривається на кнопку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Тайвані |
![]() |
Товар відповідає 100% фотографії |
![]() |
4 відділів під карти, відділ поцілунок |
![]() |
4 відділень під гроші, 1 відділ на блискавці |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario Dion |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
- Ціна: 684 ₴

















