Жіночий гаманець Бордовий, Horse imperial на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 1114
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Horse
Жіночий місткий гаманець з натуральної шкіри гарний великий доступний за ціною. Великий зручний гаманець вмістить все необхідне. Буде відмінно виглядати з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль гаманця |
![]() |
Натуральна шкіра, строгий класичний стиль |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18×3×10 див. |
![]() |
Закривається на кнопку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Всі фотографії виконані особисто нами |
![]() |
9 відділів під карти 1 фотоокно |
![]() |
5 відділень під гроші, 2 відділ блискавки |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horse Imperial |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 100 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 684 ₴

















