Жіноча середня сумка штучна шкіра 22*14*7 см Кавова
-20%
- Готово до відправки
- Код: 1111
570 ₴
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумка на ремінці
Жіноча невелика сумка — головний аксесуар. Стильна рифлена та дуже симпатична сумка
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 22*14*7 см |
![]() |
Усередині одне відділення |
![]() |
Сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Рифлена на дотик на магнітах |
Особливості цієї сумочки
![]() |
Фурнітура якісна, виготовлена в серебрі. |
![]() |
Ремінь 120 см |
![]() |
Милий дизайн, Клапан на магнітах |
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайвані |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |
- Ціна: 456 ₴
















