Середня жіноча Чорна сумка David Jones
- Немає в наявності
- Код: 1112
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня сумочка David Jones
Жіноча молодіжна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 20*15*8 см |
![]() |
Всередині 2 основних відділення |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Має місткі розміри |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь 145 см |
![]() |
Милий дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | David Jones |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 969 ₴

















