Жіноча солом'яна невелика сумочка Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1109
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка солом'яний
Жіноча молодіжна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 19*14*5.5 см |
![]() |
Всередині 2 відділення і кишеню на блискавці + 1 на блискавці |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Має місткі розміри |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Ремінь 110 см, ручки 6 см |
![]() |
Милий дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 912 ₴

















