Велика сумка з натуральна шкіри Чорного кольору Guecca
- Немає в наявності
- Код: 1106
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика шкіряна сумка Guecca
Жіноча Велика шкіряна сумка. Класична сумка відмінний аксесуар для повсякденного носіння і ділових зустрічей, незамінний помічник для файлів і папок.
Основна інформація
![]() |
Розміри 38*30*13 см |
![]() |
Всередині 2 відділення переділ перегородкою на блискавці, а також додаткові кишені і потайна кишеня кишеня |
![]() |
Благодаря форме и цвету сумку можно сочетать с одеждой любого стиля. |
![]() |
Имеет вместительные размеры совместима с форматом А4. |
Особенности данной сумочки
![]() |
Фурнитура качественная, выполнена в серебряном цвете. |
![]() |
Ремень макс. длина 150 см, ручки 25 и 17 см |
![]() |
Можно носить в руке, на сгибе локтя или через плечо. |
![]() |
Производство сосредоточено в Тайване |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 368 ₴

















