Золотиста жіноча шкіряна сумка Guecca
- Немає в наявності
- Код: 1104
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Guecca
Виконана з натуральної шкіри, щільна і відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумка закривається на магніт, відкидним клапаном, і на блискавку. Всередині Два основних одягла, а так само два відділи які закриваються на блискавку, пару кишеньок для невеликих жіночих аксесуарів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці біля себе.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділи, на блискавці а так само тильний кишеня на блискавці |
![]() |
Розмір — 25×23×9 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
Ремені 150 см і ланцюг зі вставкою 60 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому колір перламутру фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу натуральну шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан магніт і блискавку під ним |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, аксесуари, Колір |
| Візерунки і принти | значек |
- Ціна: 1 539 ₴

















