Срібляста Велика жіноча сумка з натуральної шкіри, Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1102
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка великого розміру
Велика шкіряна сумка. Вона стильна, лаконічна, велика і містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ , переділений перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір — 37×28×13 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті ремінь макс. 150 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Довгі ручки можна регулювати |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 539 ₴

















