Кругла жіноча сумка в заклепках 19×8.5×19 см Хакі
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1100
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Кругла сумка зі стразами
Шукаєте круту сумку? Вона для Вас! Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень! Зверніть увагу на дану модель. Кругла сумка виконана в модельному ряді 2023
Головне про товар
![]() |
Виконана із щільної шкіри PU, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 19×8.5×19 см. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 125 см. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує відмінний матеріал |
![]() |
Фотографуємо в студії, фото вживу! |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку з обох сторін |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Заклепки |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 855 ₴
















