Жіноча шкіряна сумка Хакі(коричнева) Крокодил Guecca
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1098
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Крокодил Guecca
Сумка Крокодил? - Так! Вона стильна, лаконічна, приваблива середнього розміру але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має привабливий дизайн !
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір — 25×21×10 див. |
![]() |
Має ніжний дизайн і колір |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( макс 160 см і ланцюг 67 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан-засувка, а також на блискавку під ним |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 539 ₴

















