Сумка жіноча натуральна шкіра Maryam Квадратна 19×9.5×19 см Срібло
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1097
1 539 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Квадратна шкіряна сумка Maryam
Шукаєте Квадратну шкіряну сумку? Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Виконана з натуральної шкіри зі вставками із замші. Переливається при світлі. Відкривається як шкатулка всередині 1 основне відділення, а також 1 відділ на блискавці і додаткові кишені. Нова квадратна сумка це тренд!
Що необхідно знати?
![]() |
Прекрасна модель, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 19×9.5×19 див. |
![]() |
Закривається з обох сторін на блискавці |
![]() |
Є регульований ремінь 120 див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Має ручку для перенесення в руці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 539 ₴

















