Жіноча шкіряна сумка Galanty Кругла 22×22×8.5 см Молочна
- Немає в наявності
- Код: 915
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Кругла
Шукаєте круту шкіряну сумку? Універсальна! Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень! Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Всередині 1 відділення на блискавці і додатковий кишеню. Весняний цвіт моделі буде дуже до речі.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 22×8.5×22 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 120 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку з обох сторін |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Кругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Молочний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 596 ₴
















