Шкіряна жіноча сумка Бронзова Galanty + 2 ременя
- Немає в наявності
- Код: 1056
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на цю модель ! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Всередині один основний відділ переділений перегородкою на блискавці,кишеню на блискавці і 2 міні кишеньки |
![]() |
Розмір — 28×20×10 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан засувку і блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 1 254 ₴

















