Жіночий шкіряний гаманець - клатч Cardinal 19 х 4.5 х 11 см Великий Ніжно-рожевий
- Немає в наявності
- Код: 1069
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий шкіряний гаманець Cardinal
Новий, дизайнерський аксесуар. Виконаний з натуральної щільної шкіри. Великий зручний гаманець вмістить все необхідне. Такий гаманець підійде для сміливих і впевнених у собі дівчат. Буде відмінно виглядати з будь-яким стилем одягу.
Що необхідно знати?
![]() |
Сучасний стиль |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×4.5×11см. |
![]() |
Відділи закриваються на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 5 відділень під гроші |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Яловка |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Рожевий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
- Ціна: 1 197 ₴

















