Жіноча сумка Galanty Натуральна шкіра 24 х 17 х 7 см Рожева
-22%
- Готово до відправки
- Код: 1091
1 710 ₴
1 334 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу. Хочете більше жіночих шкіряних сумок?
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має два основних відділу на блискавці, кишеню на блискавці і 2 міні кишеньки |
![]() |
Розмір— 24*17*7 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті 1 ремінь 130 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, спереду дод. карман на блискавці під клапаном |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 1 334 ₴

















