Маленька шкіряна сумка Maryam 20×13×8 см Сіра
-12%
- Готово до відправки
- Код: 1090
1 312 ₴
1 154,56 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька шкіряна сумка Maryam
Невелика шкіряна сумка від Турецького виробника. Виконана в класичному стилі рифлена на дотик. Строгий дизайн підійде для класичного стилю.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ 2 кишені на блискавці і 3 дод кишеньки |
![]() |
Розмір — 20×13×8 см. |
![]() |
Для прогулянок або ділових зустрічей |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в класичному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан а також на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 1 154,56 ₴

















