Маленька сумка жіноча натуральна шкіра Maryam 22 × 17 × 8 см Хакі
-20%
- Готово до відправки
- Код: 1088
1 596 ₴
1 277 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика шкіряна сумка Maryam
Маленька жіноча сумка? - Так! Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу, так як має строгий класичний стиль.
Про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ, потайна кишеня на блискавці і невеликі відділи для карт |
![]() |
Розмір — 22×17×8 див. |
![]() |
Сумісна з форматом А5 Ключі гаманець телефон - Без проблем! |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( 135 см і ланцюг 60 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан а також на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maryam |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Хакі |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 1 277 ₴
















