Шкіряна сумка Шоппер Galanty 30х27х14 см Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1087
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Galanty
Жіноча класична шкіряна сумка — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною. Для створення бездоганного образу найкраще використовувати сумку середнього розміру з натуральної шкіри.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри Д 30,27,Ш 14 см |
![]() |
Всередині 3 відділення 1 з яких закривається на блискавку, а також додаткові кишені і потайна кишеня кишеня |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А5 і А4. |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 120 см, ручки 15 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 710 ₴

















