Молочна велика жіноча сумка з натуральної шкіри, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 1038
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка великого розміру
Зверніть увагу на цю модель! Вона стильна, лаконічна, велика і містка. Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ , переділений перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір — 36×27×13 див. |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті ремінь макс. 125 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на подвійну блискавку |
Огляд даної моделі
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 881 ₴

















