Молочна шкіряна жіноча сумка, galanty
- Немає в наявності
- Код: 937
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка
Зверніть увагу на жіночу шкіряну сумку з нової колекції. Виконана з натуральної, щільної шкіри. Гарна на вигляд, мінімальний, строгий дизайн відмінно підійде до будь-якого стилю одягу. Дозволить вмістити всі необхідні повсякденні жіночі приналежності. Закривається на блискавку. На дні сумки розташовано 4 металеві ніжки. Така сумка буде універсальним аксесуаром для Вас. Сумка має зовнішній і задній кишеню на блискавці. Її можна носити на вигині ліктя або за допомогою ремінця..
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 36,29,Ш 12 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Одне велике відділення переделено на 2 частини, і додаткові кишені |
![]() |
Відмінний класичний дизайн |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 120 см, ручки 19 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
На тильній стороні кишеня на блискавку |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 1 995 ₴

















