Велика жіноча шкіряна сумка формату А4 37х27х13 см Galanty Сіра
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 939
1 995 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Galanty
Жіноча сумка з натуральної шкіри. Виконана із щільної, зносостійкої шкіри. Саме такий аксесуар повинен бути у кожної дівчини в гардеробі. Містка, витончена сумка стане незамінною у Вашому житті. Закривається на блискавку.
Про товар
![]() |
Матеріал - натуральна гладка шкіра. |
![]() |
Довжина сумочки 37 см, ширина — 13 см, а висота 27 див. |
![]() |
Сумка в класичному кольорі, фурнітура виконана в сріблястому відтінку. |
![]() |
В комплекті 1 ремінь на карабінах — довгий (120 см). |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — класична, шви рівне прошиті, виріб підійде під будь-який стиль одягу. |
![]() |
В сумці 2 основних відділення, а так само додаткові кишені на блискавці |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на блискавку |
![]() |
Виробляються сумки в Тайвані |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 995 ₴

















