Велика шкіряна сумка Коричнева формату А4, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 605
2 166 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Galanty
Шкіряна сумка. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Класичний і неймовірно привабливий стиль буде поєднуватися з будь-яким одягом у Вашому гардеробі. Всередині одне велике основне відділення, сумісна з форматом А4 І А5.
Про товар
![]() |
Матеріал, який використовує виробник, гладка натуральна шкіра. |
![]() |
Довжина сумочки 36 см, ширина — 10 см, а висота 24 див. |
![]() |
Сумка в класичному кольорі, фурнітура виконана в сріблястому відтінку. |
![]() |
В комплекті 1 ремінь на карабінах — довгий (120 см). |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Форма аксесуара — прямокутна, шви рівне прошиті, виріб підійде під будь-який стиль одягу. |
![]() |
В сумці 2 основних відділення, а так само додаткові кишені на блискавці |
![]() |
Закривається і відкривається сумочка на блискавку |
![]() |
Виробляються сумки в Тайвані |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Для того щоб замовити дану шкіряну сумочку, вам достатньо натиснути кнопку «Купити».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 166 ₴

















