Прикольний рюкзак під Велюр, Зелений
- Немає в наявності
- Код: 1086
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прикольний рюкзак під Велюр
Даний рюкзак виконаний з Полотна але дуже нагадує Велюр. М'який приємний на дотик і дуже симпатичний. Модний полотняний рюкзак буде відмінним подарунком.
Що необхідно знати?
![]() |
Прикольний дизайн |
![]() |
В комплекті аксссесуар |
![]() |
Виконаний з полотна під Велюр |
![]() |
Підійде будь-якої вікової групи |
Чому він?
![]() |
Практичний і зручний |
![]() |
Розмір 32х25х9 см |
![]() |
Маленький але досить сместительный |
![]() |
Додатковий зовнішній кишеню |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 9 см |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал | Тканина полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | зовнішній |
| Особливості | аксесуари |
| Візерунки і принти | Велюр |
- Ціна: 513 ₴















