Набір рюкзаків 3в1 Сірий кольори
- Немає в наявності
- Код: 1085
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Рюкзак Хмарка Клатч 3в1
Чому набір? По-перше, це зручно і вигідно! Купуючи набором ви економите свої кошти.
Даний набір просто універсальний можна використовувати як завгодно і де завгодно, як і дорослим так і дітям. В школу на тренування на роботу Скрізь! Виконаний з Водовідштовхувального просочення оксфорда
Що необхідно знати?
![]() |
Завжди комфортно і зручно і практично |
![]() |
Відмінний матеріал, Водостійкий |
![]() |
Рюкзак Сумка Пенал Клатч |
![]() |
Підійде будь-якої вікової групи |
Що в комплекті?
![]() |
Рюкзак: 38х27х13 |
![]() |
Пенал: 19х5 см |
![]() |
Клатч: 19х10 см |
![]() |
Зав'язки на блискавку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
| Розмір | набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Вишивка |
- Ціна: 855 ₴

















