Чоловічий шкіряний гаманець-затиск, Нідерланди
- Немає в наявності
- Код: 1082
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Eremette
Подарунок чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець Eremette з Нідерландів! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на магніт |
![]() |
Натуральна шкіра, Гладкий і приємний |
![]() |
Розмір моделі - 10*9*1.5 см |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
10 відділень для карток або документів |
![]() |
Зажим для грошових коштів |
![]() |
Додаткова кишеня зовні |
![]() |
Довговічний |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни!

Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Магніт |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 798 ₴

















