Шкіряний чоловічий гаманець на магніті Eremette 19х10.5х1.5 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 703
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий гаманець, на магніті для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremette. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, забезпечить практичність і довгу експлуатацію. Закривається на магніт. Всередині має 8 відділів під кредитні картки або документи, 1 відділ для купюр, 1 монетницу. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 9.5 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 10.5 см
Товщина 1.5 см
Вага 70 грам
Товар у роздрібній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 741 ₴









